Herhangi bir nedenle iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün iade süresi, fatura tarihinden itibaren 30 gündür.

İade veya değişim talebiyle Pobudo.com'a göndereceğiniz ürünlerin ilk değişim ücreti tarafımıza ,Sonrakı Degısım  kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır ,

iade kargo ücreti firmamıza ait olup Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.İade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş,ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

Not: Sipariş Esnasında Alınan Kargo Ücreti ve/veya Kapıda Ödeme Gibi Hizmet Bedelleri Ürün İadelerinde İade Edilmemektedir.

İadeye konu olan ürünü; fatura nüshaları, etiketi, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları varsa hediyesi ile birlikte, (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Yurtiçi Kargo  aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Cerez Kullanımı

Sizlere daha iyi Bir Alışverişi Deneyimi Yaşatabilmek için sitemizde Çerezler (Cookies) Kullanmaktayız.Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN