2010: Ekim ayında şirketimizi kurduktan hemen sonra erkek giyim kategorisinde az ama kupon ürünlerle Türkiyenin önde gelen pazaryeri Gittigidiyor'da (Ebay) Fitgiyim kullanıcı ismiyle satışlarımıza başladık.Kısa sürede sizlerden gelen talep karşısında ürün çeşidimizi  5 katına çıkardık.

2012: Fitgiyim sadece Gittigidiyor 'daki mağazasıyla 2. yılın sonunda 4 binin üzerinde satış gerçekleştirdi %98 müşteri memnuniyetiyle.

2013: Şubat ayında sektöre hızlı giriş yapan pazaryeri N11 'de satışlarımız resmen başladı ve ilk ay içinde 1000 ürün siz değerli müşterilerimize teslim edildi.

2015: 5.yılın sonunda iki pazaryerinde %99 müşteri memnuniyetiyle 25 binin üzerinde satış ile artık tanınan ve erkek giyim kategorisinde çok sık ziyaret edilen bir mağaza olmuştuk.

2016: Ürünlerimiz her iki pazaryeri sitesinde 6 yılda 500'ü aşkın kere günün fırsatı ve çok satanlar kategorisine çıktı.Mağazamızdan ürün alan 10 kişiden en az 3'ü 2. alışverişlerinde de bizi tercih etti.Yine aynı yılın sonunda Türkiye'nin en büyük pazaryerilerinden Hepsiburada.com'da mağazamız açıldı Fitgiyim kullanıcı adıyla.

2017: Ekim ayında  kendi sitemiz Pobudo.com'u yayına aldık ve daha fazla ürün çeşidi daha uygun fiyatla müşterilerimize hizmet vermeye başladık.Pazaryerlerindeki Fitgiyim mağazamız ve  Pobudo.com'da satışta olan her ürün moda ekibimiz tarafından özenle seçiliyor , bizim beğenmediğimiz hiçbir ürünü satışa çıkarmıyoruz.

Cerez Kullanımı

Sizlere daha iyi Bir Alışverişi Deneyimi Yaşatabilmek için sitemizde Çerezler (Cookies) Kullanmaktayız.Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN